im. Edmunda Bojanowskiego

E-mail: sekretariat@sp.kuznicaczeszycka.pl

Organizacja zajęć opiekuńczo - wychowawczych

SZANOWNI RODZICE,

Z dniem 25 maja 2020 roku, tj. od poniedziałku szkoła uruchamia zajęcia opiekuńczo - wychowawcze dla dzieci oddziałów przedszkolnych, klas I - III  oraz konsultacje dla uczniów  klasy VIII. Zajęcia opiekuńczo - wychowawcze będą prowadzone w godzinach 8.00 - 13.00, konsultacje dla uczniów klas VIII według przedłożonego harmonogramu.

Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych rodziców o zapoznanie się z procedurami organizacji zajęć opiekuńczych, które dostępne są w poniższych załącznikach.

Warunkiem uczestnictwa dzieci w zajęciach opiekuńczych od poniedziałku tj. od 25.05.2020 jest złożenie przez rodzica do piątku tj. 22.05.2020 do godz. 10.00 trzech dokumetów:

- załącznik nr 2 - Wniosek o objęcie zajęciami opiekuńczymi,

- załącznik nr 3 - Oświadczenie rodziców,

- załącznik nr 4 - Deklaracja rodzica.

Dokumenty można składać osobiście w sekretariacie szkoły lub drogą elektroniczną na adres sekretariat@zszkuznica.pl

Ze względów organizacyjnych, w tym przede wszystkim względów bezpieczeństwa. proszę o terminowe złożenie odpowiednich dokumentów. Bez złożonej dokumentacji szkoła nie może objąć dziecka zajęciami opiekuńczymi.